Get Adobe Flash player
Dzierżawa

   PERFECT COPY proponuje korzystną i wygodną formę współpracy jaką jest dzierżawa, wynajem kserokopiarek i wielofunkcyjnych urządzeń biurowych, umożliwiającą korzystanie z nowoczesnych rozwiązań bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu, serwisu i materiałów eksploatacyjnych.

 Dzierżawa (wynajem) kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i innych urządzeń biurowych to obecnie bardzo popularna i tania forma korzystania z nowoczesnej techniki biurowej, jeżeli więc:
-chcesz korzystać z nowoczesnych rozwiązań w urządzeniach biurowych
-nie chcesz inwestować w zakup sprzętu
-chcesz mieć gwarancję niezawodności i umowę zapewniającą nieprzerwane działanie urządzeń
-nie chcesz wydawać pieniędzy na przeglądy, naprawy, konserwacje i materiały eksploatacyjne
-chcesz płacić tylko za wydrukowane strony, a wydatki wrzucać w koszty to dzierżawa, wynajem drukarek, kserokopiarek, i urządzeń wielofunkcyjnych oferowana przez naszą firmę jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego Biznesu.

Warunki dzierżawy i umowy ustalamy i dopasowujemy indywidualnie według potrzeb klienta. Najbardziej popularne formy to :

1.    Umowa zawierana na okres 12-24 miesięcy z możliwością rozwiązania z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Rozliczana jest miesięcznym czynszem przy określeniu limitu wykonanych kopii, po przekroczeniu limitu doliczana jest opłata za każdą kopię. Bez kaucji początkowej.

2.    Umowa zawierana na okres 12-24 miesięcy z możliwością rozwiązania z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Przewiduje jedynie opłatę za każdą wykonaną kopię bez limitu i opłaty czynszowej. Bez kaucji początkowej.
 

                                                    

                                                                 DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK OD 99 ZŁ

                                                 DZIERŻAWA KSEROKOPIAREK  KOLOROWYCH OD 189 ZŁ

 

Copyright © PERFECT COPY - kserokopiarki, sprzedaż i serwis - All right reserved design by Visual Promotion
Wiślna 4, 31-089 Kraków